Terminowe umowy o pracę

Aktualne problemy zatrudnienia
Cena 96.62 zł Katalogowa 129 zł

Terminy umów o pracę nowelizacja

Kompleksowe omówienie ostatnich nowelizacji przepisów dotyczących terminowych umów o pracę zarówno w aspekcie naukowym, jak i praktycznym

Książka stanowi piewsze na rynku wydawniczym całościowe omówienie ostatnich nowelizacji przepisów dotyczących terminowych umów o pracę zarówno w aspekcie naukowym, W jaki sposób i praktycznym.

Autorzy - wśród nich pracownicy wiodących ośrodków naukowych w Polsce a także doświadczeni praktycy - szczegółowo prezentują poszczególne rodzaje umów terminowych, w tym:

- o pracę na zastępstwo,
- na okres próbny,
- sezonowych,
- na okres kadencji.

W książce przedstawiono analizę nowych przepisów dokonaną w kontekście krajowym i międzynarodowym, uwzględniającą genezę aktualnej regulacji, a także kwestie limitowania umów o pracę na czas określony i sankcji z tym związanych. Cennym uzupełnieniem opracowania jest suplement zawierający wzory pism i umów stosowane w zatrudnieniu na podstawie terminowych umów o pracę.

Adresaci:
Książka jest skierowana do prawników praktyków, pracowników naukowych i studentów wydziałów prawa i ekonomii, a także aplikantów radcowskich i adwokackich.